Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979

Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 285!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Uit de kenmerkende, eind  jaren 70-stijl komt deze fraaie  Corneille litho.
Het werk is gesigneerd en genummerd, midden onder.

De litho is in goede conditie.

Starttijd:31-08-2022 om 22:38
Eindtijd:12-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 285
ObjectlocatieGorinchem , Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa