FA. (1)

Corneille litho levens spreuken

Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!Corneille litho levens spreuken kopen? Bied vanaf 1195!

Geplaatst door  wilhelmina1957

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

in bezit van 2 corneille lithos van 1990 in onze gallerie gekregen,gekocht van de Heer corneille zelf met potlood getekend en op achterkant speciale gift tekst door De Heer corneille zelf aan een van onze mederwerkers in 1990 na bij ons een exhibition was geweest  van het toen uitgebrachte orginele schilderij , kleine beginnende  oplage van 30  in het bezit van nummer 6 en 9 .een is in de lijst ander uit lijst gehaald nadat glas brak.geen schade maar in koker gestopt daar het ging kreukelen,en nu weer rechtgetrokken is in de koker .speciale uitgave met teks door de Heer Corneille.per stuk 1195 euro niet lager

 bod begin de maat berekent binnen de paspetoe 80x 65  de litho orgineel is dus groter

Starttijd:08-09-2017 om 15:17
Eindtijd:23-09-2017 om 14:17
Openingsbod€ 1195
ObjectlocatieNederland