Corneille - litho: Rose Tropique - 1972

Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage119/190
Litho van Corneille uit 1972. Titel: Rose Tropique. Oplage: 119/190. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H37,5 x b44,5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl.

Prent 190:
Dit werk komt uit de befaamde grafiekreeks Prent 190, het initiatief uit het midden van de jaren zestig van kunstorganisator Louis Gans (1930 – 2012). Gans’ bedoeling was om originele kunst bereikbaar te maken voor een breder publiek. Voor een vast bedrag per jaar konden mensen lid worden op de uitgaven van Prent 190, meestal zo’n 10 bladen grafiek. Hoewel bekend was welke kunstenaars mee zouden werken, wisten de leden niet wat ze zouden krijgen. Gans koos elk jaar voor 7 Nederlandse kunstenaars en 3 buitenlanders.
Het getal 190 verwijst naar de oplage van de prenten, waarvan een belangrijk deel is gedrukt door de Amsterdamse meester-drukker Piet Clement.

Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting

Starttijd:13-07-2022 om 16:33
Eindtijd:25-07-2022 om 22:49
Openingsbod € 295
ObjectlocatieWestland,  Nederland