Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd #

Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!
Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!Corneille - Litho uit 1956 # in prijs verlaagd # kopen? Bied vanaf 475!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een litho uit 1956 van Corneille
Staat in het Het complete grafische ouvre 1948 - 1975

is door ouderdom verkleurd

Sluit over 6d 23u 51m 12s
Openingsbod€ 475
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:01-02-2023 om 13:48
Eindtijd:13-02-2023 om 21:03