Corneille, litho uit 1975 - Verkocht

Corneille, litho uit 1975 kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 362,00

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille, litho uit 1975.

titel: la femme au chat I.

oplagenummer 55/99.

beeldformaat 65 x 50cm.

Dit item is verkocht voor 362,00
Starttijd:29-12-2014 om 19:59
Eindtijd:05-01-2014 om 20:09
Biedingen (10)
kwant
05 jan. / 20:04
€ 362
Z1962
05 jan. / 20:03
€ 342
Reco
05 jan. / 20:00
€ 322
Z1962
05 jan. / 19:58
€ 302
Reco
05 jan. / 19:53
€ 282
jozo
05 jan. / 19:17
€ 262
Z1962
05 jan. / 19:02
€ 242
jozo
05 jan. / 19:01
€ 222
Z1962
05 jan. / 19:01
€ 220
jozo
02 jan. / 15:48
€ 200