Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map

Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!Corneille - Litho uit het Ollintonatiuh portfolio met originele houten map kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13/100
Titel: Zonder titel één van de 5 litho’s uit de Ollintonatiuh
Jaartal: 1973
Techniek: Zeefdruk op Hahnenhüle papier
Afmetingen litho: 66 x 51 cm
Afmetingen houten portfolio: 81 x 58 cm.
Editie: 13 / 100
Betreft originele houten portfolio met daarin 1 Litho uit een serie van 5 met alle tekstbladen van de Franse dichter Jean-Clarence Lambert.
Conditie: Litho in goed staat de bijgeleverde tekstbladen zijn kwalitatief wisselend van goed tot matig. (Zie foto’s).

ConditieRedelijk

Starttijd:11-01-2023 om 22:21
Eindtijd:25-01-2023 om 20:30
Openingsbod € 275
ObjectlocatieBergen op Zoom,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa