Corneille Lithographie

Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!
Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!Corneille Lithographie kopen? Bied vanaf 620!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

CORNEILLE :Zeer mooie zeldzame en grote litho. Titel: 'Femmes De La Bible IX'.

Getekend dd '88 HC (Uit zijn Africa periode) staat vermeld in boek foto blz 98 in bijlage. (boekje wordt erbij geleverd)

Factuur met bevestiging van originalitei.

 Afmetingen : 116 X 81,5 cm.

Levering (of verzending) zonder extra kosten.

Starttijd:30-04-2018 om 12:13
Eindtijd:05-05-2018 om 12:13
Openingsbod€ 620
ObjectlocatieZeebrugge, België