Corneille metalen sculptuur

Corneille metalen sculptuur  kopen? Bied vanaf 275!

Corneille metalen sculptuur

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 275,00

Corneille metalen sculptuur  kopen? Bied vanaf 275!Corneille metalen sculptuur  kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object

"Chat Bleu avec l'Enfant et l'Oiseau"

Prachtig metalen sculptuur van Corneille. Handgeschilderd en gesigneerd in een oplage van slechts 199 stuks.. Groot formaat 71x55 cm. Met certificaat van echtheid en in perfecte staat.

Verzending aangetekend en verzekerd Nederland Euro 7,00 Europa Euro 15,00

Dit item is verkocht voor 275,00

Starttijd:12-03-2014 om 08:28
Eindtijd:19-03-2014 om 08:28

Biedingen (1):

Wouter_koopman
18 mrt. / 22:57
€ 275