Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans

Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Zeer mooie, vroege compositie van Corneille.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘56).  In zeer goede conditie, kleuren zijn nog prachtig helder.  Literatuur: Donkersloot 41.

Afmetingen: 50cm x 39cm (blad), 44cm x 32cm (litho)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.

Sluit over 7d 13u 34m 34s
Openingsbod€ 495
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:20-09-2022 om 14:39
Eindtijd:02-10-2022 om 19:36