Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret - Verkocht

Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret kopen? Bied vanaf 100!Corneille - Salomé - Lithografie - handgesigneerd - oplage 50 - 2001-zelfportret kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille (1922-2010)
Titel: Salomé.
Genummerde totaal oplage : 50 het betreft hier nummer 44
Afmetingen: 22 cmx 29 cm litho , ingelijst 32cm x 37cm
Handgesigneerd: ja met potlood

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:21-04-2017 om 12:43
Eindtijd:28-04-2017 om 12:43
28434
28 apr. / 12:37
€ 100