Corneille - Schaal (keramiek)

Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!Corneille - Schaal (keramiek) kopen? Bied vanaf 55!
  • Corneille (1922-2010)
Type3D Multiples & Objecten
Jaartal1999
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtige Corneille schaal met de typische Corneille afbeelding
Gesigneerd
Schaal is in uitmuntende conditie!

Starttijd:30-08-2022 om 14:30
Eindtijd:08-09-2022 om 21:48
Openingsbod € 55
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België