Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot)

Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Corneille - Soleil rouge de Tlatelolco, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 45 cm (h x b)
Lijst87 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Prachtig, kleurrijk werk van Corneille uit de uitgave Ollintonatiuh.  Litho op Hahnemühle papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (53/100).  Mooi, professioneel ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In zeer goede conditie.  Literatuur: Donkersloot 328.

Afmetingen: 87cm x 78cm (incl. lijst), 52cm x 45cm (binnen passe-partout)

Starttijd:11-07-2022 om 23:15
Eindtijd:25-07-2022 om 19:06
Openingsbod € 395
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa