Corneille - terre habitée

Corneille - terre habitée kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - terre habitée kopen? Bied vanaf 225!Corneille - terre habitée kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  iledere
FA. (13)

456 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1991
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
Lijst62 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage64/200
terre habirée zeefdruk van Corneille

Het werk van Corneille is in goede staat

Starttijd:13-05-2022 om 15:38
Eindtijd:19-05-2022 om 19:06
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie