Corneille - Un été italien (mooi gelijst)

Corneille - Un été italien (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
Incl. lijst50 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Un été italien
Specificaties:
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder

Lijst: Mooie metalen lijst en passepartout
Datum:2000
Techniek:Litho in kleur, genummerd 37/200

Sluit over 8d 10u 36m 13s
Openingsbod€ 350
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd30-3-2023 om 14:27
Eindtijd8-4-2023 om 21:42