Corneille: 'Vogels met bloem' (Zeefdruk, handgesigneerd, ingelijst) - Verkocht

Corneille: 'Vogels met bloem' (Zeefdruk, handgesigneerd, ingelijst) kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 220,00

Corneille: 'Vogels met bloem' (Zeefdruk, handgesigneerd, ingelijst) kopen? Bied vanaf 220!Corneille: 'Vogels met bloem' (Zeefdruk, handgesigneerd, ingelijst) kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  Ruudd
FA. (1)

44 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk van de oude meester Corneille uit 1999

Het simpele gegeven van 2 vogels bij een bloem, is tijdloos en kenmerkend voor Corneille. Het hier aangeboden werk is een prachtige oudere zeefdruk, professioneel gedrukt op geschept papier, met intense kleuren en geen enkel spoor van verkleuring.

Ingelijst in een fraaie handgemaakte zilverkleurige lijst, met Frans passepartout en achter glas.

Absoluut perfecte 'mint'-kwaliteit.

Titel:  'Vogels met bloem'

Jaartal:  1999

Afmetingen beeld:  27 cm x 21 cm   (Blad/Lijst: 52 cm x 47 cm)

Gesigneerd:  Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Oplage:  200

Genummerd:  72

Techniek:  Zeefdruk

Conditie:  Onberispelijk, perfect

Galeriewaarde:  630 Euro

Verzendkosten / Ophalen:  ophalen

Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:03-08-2013 om 15:23
Eindtijd:17-08-2013 om 15:23
Tamara
17 aug. / 15:11
€ 220