Corneille: Vrouw en bonte vogel - Verkocht

Corneille: Vrouw en bonte vogel  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Corneille: Vrouw en bonte vogel  kopen? Bied vanaf 125!Corneille: Vrouw en bonte vogel  kopen? Bied vanaf 125!Corneille: Vrouw en bonte vogel  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:   Corneille

Titel: vrouw en bonte vogel

Techniek: Lithografie

Jaar:  1996

Gesigneerd: met de hand gesigneerd

Genummerd: EA 20 exemplaren

Afmetingen: 38 cm x 28 cm

Conditie: Zeer goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:27-08-2015 om 12:16
Eindtijd:02-09-2015 om 12:16
maikw
31 aug. / 17:47
€ 125