Corneille: vrouw,vogels en bloemen - Verkocht

Corneille: vrouw,vogels en bloemen kopen? Bied vanaf 90!
Corneille: vrouw,vogels en bloemen kopen? Bied vanaf 90!Corneille: vrouw,vogels en bloemen kopen? Bied vanaf 90!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille
Titel: Vrouw,vogels en bloem
Techniek: lithografie

Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Genummerd: E/A (épreuve d'artiste)

Afmetingen blad: 25,50 cm x 43 cm

Afmetingen litho: 17 cm x 34 cm
Conditie: Zeer goed

Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:25-02-2016 om 10:24
Eindtijd:02-03-2016 om 10:24
sandrat
29 feb. / 09:26
€ 90