Corneille - zeefdruk provincie Gelderland

Corneille - zeefdruk provincie Gelderland kopen? Bied vanaf 139!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140/200
In LAND IN LITHO'S droomt de in Frankrijk en Italië levende en werkende schilder Corneille, een van de succesvolste naoorlogse Nederlandse kunstenaars, over zijn vaderland. De provincies inspireerden hem tot het maken van twaalf litho's, die zijn originele visie op ons land weergeven. LAND IN LITHO'S beschrijft Nederland ook in woorden. De gedichten en verhaalfragmenten, van Ida Gerhardt tot Cees Nooteboom, en van Rutger Kopland tot Geert Mak, laten ons land weer van een heel andere kant zien. Samen met de litho's en de sfeervolle foto's van gerenommeerde fotografen geven ze een verrassend en veelzijdig beeld van Nederland.

in goede staat, zie foto

Starttijd:19-01-2023 om 17:56
Eindtijd:24-01-2023 om 19:42
Openingsbod € 139
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland