Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 - Verkocht

Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Zeefdruk - Vogel en kat bij maanlicht - Ingelijst - Nr. 186 kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
Lijst86 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 186 van 200
Een meer dan fraaie Corneille - Vol van kleur en prachtig qua uitvoering.
Het werk is in goede staat en kan direct aan de muur worden gehangen.

Kenmerken:

Jaartal  -   1992
Techniek  -   Zeefdruk
Drager  -   Papier
Stijl  -  Expressionistisch
Onderwerp  -  Figuren
Ingelijst  -   Ingelijst
Gesigneerd - Hand-gesigneerd

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Maar verzenden kan ook
Alleen via Swift koeriersdienst (49,50) ivm glas risico - Anders in overleg.

Is aangeschaft bij de SKB  kunstuitleen en gallery.

Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2023 om 21:42
Eindtijd:15-01-2023 om 19:04
Biedingen (3)
lujuf
15 jan. / 18:55
€ 245
Henny001
15 jan. / 18:55
€ 245
lujuf
15 jan. / 17:10
€ 225