Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* - Verkocht

Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 950,00

Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* kopen? Bied vanaf 950!Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* kopen? Bied vanaf 950!Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* kopen? Bied vanaf 950!Corneille - zeer grote ingelijste zeefdruk op linnen - 1998 - gratis bezorging* kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste grote zeefdruk van Corneille op linnen; Mooie zerer heldere kleuren; jaar: 1998; nummer: 173/175; afm. incl. lijst: h118 x b150 cm; afm. voorstelling: h83 x b109 cm; het werk is rechtsonder, met fijnschrijver, gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid wordt meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Verzenden/ophalen:

*Het werk wordt gratis bezorgd binnen Nederland (met uitzondering vande Waddeneilanden) en Vlaanderen.

ZZCOB

Dit item is verkocht voor 950,00
Starttijd:26-01-2018 om 14:33
Eindtijd:05-02-2018 om 20:33
JozefPols
05 feb. / 20:11
€ 950