FA. (3)

CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A

CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!
CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!CORNEILLE - zeer mooie chromolitho op papier LE REVEIL - 38 x 50 cm - E/A kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille
Titel: Le réveil
Jaartal: 1992
Materiaal: Chromolitho op papier
Editie: épreuve d'artiste
Afmetingen werk: 38 x 50 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en épreuve d'artiste (linksonder)
Conditie: In zeer goede staat

Voor € 12,50 verzonden binnen Nederland.

Starttijd:22-09-2017 om 08:47
Eindtijd:29-09-2017 om 20:47
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland