FA. (3)

CORNEILLE - zeer mooie grote zeefdruk SOLEIL COU COUPE III - 82x62 cm - HC 4/25

CORNEILLE - zeer mooie grote zeefdruk SOLEIL COU COUPE III - 82x62 cm - HC 4/25 kopen? Bied vanaf 150!
CORNEILLE - zeer mooie grote zeefdruk SOLEIL COU COUPE III - 82x62 cm - HC 4/25 kopen? Bied vanaf 150!CORNEILLE - zeer mooie grote zeefdruk SOLEIL COU COUPE III - 82x62 cm - HC 4/25 kopen? Bied vanaf 150!CORNEILLE - zeer mooie grote zeefdruk SOLEIL COU COUPE III - 82x62 cm - HC 4/25 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille
Titel: Soleil cou coupe III
Jaartal: 2002
Materiaal: Zeefdruk op papier
Editie: HC 4/25
Afmetingen blad: 82 x 62 cm
Afmetingen beeld: 73,5 x 53,5 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Conditie: In zeer goede staat

Voor € 12,50 verzonden binnen Nederland.

Starttijd:22-09-2017 om 08:48
Eindtijd:29-09-2017 om 20:48
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNederland