FA. (1)

CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30

CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30 kopen? Bied vanaf 99!
CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30 kopen? Bied vanaf 99!CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30 kopen? Bied vanaf 99!CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30 kopen? Bied vanaf 99!CORNEILLE - zeer mooie litho op paier OISEAU ET CHAT - 30 x 41,5 cm - EA29/30 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille
Titel: Oiseau et chat
Jaartal: 1999
Materiaal: Litho op papier
Editie: E.A. 29/30
Ingelijst: Nee
Afmetingen werk: 30 x 41,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en E.A. 29/30 (rechtsonder)
Conditie: In zeer goede staat

Voor € 12,50 verzonden binnen Nederland.

Starttijd:22-09-2017 om 08:47
Eindtijd:29-09-2017 om 20:47
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieNederland