CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm

CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!
CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!CORNEILLE - zeer mooie litho op papier LE SERPENT VERT - 21 x 15 cm kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Klassiekers
FA. (1)

12 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille
Titel: Le Serpent vert
Jaartal: 1986
Materiaal: Litho op papier
Editie: E.A.
Afmetingen werk: 21 x 15 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen, jaartal en E.A. met potlood
Conditie: In zeer goede staat

Het werk heeft geen witrand

Voor € 12,50 verzonden binnen Nederland.

Starttijd:22-09-2017 om 08:47
Eindtijd:29-09-2017 om 20:47
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland