Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan

Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!
Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object
Jaartal2003
TechniekOverig
Afmetingen96 cm x 70 cm x 0 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeldzame lithografische poster Het Museum van Isrealische Kunst, Ramat Gan

96 x 70 cm
Prachtige poster gemaakt voor de tentoonstelling.
Lithografie op dik karton
Atelier Corneille stempel op de achterkant
Zeer goede staat, kleine werkplaatsvlekken op de achterkant.
Verzekerd verzonden door UPS

Retrospectieve tentoonstelling in het Cobra Museum in Amstelveen tot 15 januari.
Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023
Juwelen van Corneille te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Starttijd:20-01-2023 om 14:23
Eindtijd:27-01-2023 om 19:47
Openingsbod € 180
ObjectlocatieBruxelles,  België