Corneille: zon, hond en vogel

Corneille: zon, hond en vogel kopen? Bied vanaf 110!

Corneille: zon, hond en vogel

Verkoopprijs: € 110,00

Corneille: zon, hond en vogel kopen? Bied vanaf 110!Corneille: zon, hond en vogel kopen? Bied vanaf 110!Corneille: zon, hond en vogel kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Corneille

Titel: zon, hond en vogel

Techniek:  zeefdruk

Gesigneerd: met de hand gesigneerd en gedateerd ‘96

Oplage: exemplaar E/A (épreuve d'artiste)

Afmetingen blad: 42 cm x 60 cm

Afmetingen afbeelding: 32 cm x 39 cm

Conditie: zeer goed

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

U geniet een terug-gaverecht tot maximum 14 dagen na in ontvangstname (aangetekend terugzenden op uw kosten in originele verpakking)

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:26-02-2017 om 11:28
Eindtijd:06-03-2017 om 19:28

Biedingen (1):

Icca
3 mrt. / 14:46
€ 110