Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd zeefdruk, - Verkocht

Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 100!Corneille,Cobra groep,Slang Kat en Mens,Zeefdruk, Drukgesigneerd  zeefdruk, kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Corneille

Titel Slang Kat  Mens

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst

Drukgesigneerd

Afmeting 41x 53

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:10-03-2017 om 23:50
Eindtijd:20-03-2017 om 23:50
Christo
12 mrt. / 07:41
€ 100