Corneille : compositie 1 (mooie ets)

Corneille : compositie 1 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 92,00

Corneille : compositie 1 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!Corneille : compositie 1 (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Compostie

Mooie ets

Handgesigneerd en gedateerd ‘98

Afmetingen blad 28 cm x 21 cm

Provenance: atelier Corneille

Aangetekende en verzekerde verzending naar:

Nederland,Frankrijk,Duitsland en Luxemburg: 16,40 euro

België: 8 euro

Afhalen kan in Belgisch Limburg (omgeving Hasselt-Sint-Truiden) na afspraak

Dit item is verkocht voor 92,00

Starttijd:06-02-2014 om 20:52
Eindtijd:12-02-2014 om 20:52

Biedingen (8):

Kunstvos
12 feb. / 19:13
€ 92
hugocampus
11 feb. / 12:36
€ 82
Kunstvos
8 feb. / 11:07
€ 72
char
8 feb. / 11:07
€ 62
Kunstvos
8 feb. / 11:07
€ 52
char
7 feb. / 07:24
€ 20
Artist1982
7 feb. / 07:24
€ 15
Artist1982
6 feb. / 21:02
€ 1