Prachtig en imposant ingelijste kleurrijke zeefdruk van Corneille uit 1997. Het totaal meet een indrukwekkende 96x 105 cm en is voorzien van een Passe-partout. Dit is nummer 62 uit een serie van slechts 250 exemplaren. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Echt een fantastisch werk. Een sieraad aan de muur!
Zeer Goed