Corneille : Figuren in sepia (mooie ets) - Verkocht

Corneille : Figuren in sepia (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 65,00

Corneille : Figuren in sepia (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Figuren in sepia (mooie ets) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille

Compostie in sepia

Mooie ets

Handgesigneerd en gedateerd '98 en genummerd ( u biedt op exemplaar 49/100)

afmetingen blad 28 cm x 21 cm

Provenance: atelier Corneille

Aangetekende en verzekerde verzending:

Nederland,Frankrijk,Duitsland en Luxemburg: 16,40 euro

België: 8 euro

Afhalen kan in Belgisch Limburg (omgeving Hasselt-Sint-Truiden) na afspraak

Combineer verzendingen, meerdere stukken kopen is slechts 1 keer verzending betalen

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:17-04-2014 om 20:14
Eindtijd:23-04-2014 om 20:14
Biedingen (11)
10831
23 apr. / 20:01
€ 65
JN
23 apr. / 19:24
€ 60
10831
23 apr. / 19:23
€ 55
JN
23 apr. / 19:23
€ 50
10831
21 apr. / 18:09
€ 45
Pol
21 apr. / 18:08
€ 40
10831
21 apr. / 18:08
€ 35
Pol
21 apr. / 16:21
€ 30
hadebee
21 apr. / 16:21
€ 25
Pol
20 apr. / 22:41
€ 5
PaulBraat
19 apr. / 16:31
€ 1