CORNEILLE - gesigneerde ets -l'oiseau des iles - Verkocht

CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!CORNEILLE  - gesigneerde ets -l'oiseau des iles kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (5)

101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

schitterende ets van Corneille - beeldformaat 47 x 60 cm - oplage 92/130 - nooit ingelijst geweest- met certificaat- 1991

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:17-08-2016 om 10:25
Eindtijd:17-08-2016 om 12:15