Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962

Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962 kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1962
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A
Ingelijste litho van Corneille. Titel: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline . Jaar: 1962. Oplage: E.A. Afmetingen incl lijst: H50.5 x b65.5cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b47cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.