Corneille : Zee,strand en dier - Verkocht

Corneille : Zee,strand en dier kopen? Bied vanaf 1!
Corneille : Zee,strand en dier kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Zee,strand en dier kopen? Bied vanaf 1!Corneille : Zee,strand en dier kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Corneille

Techniek: ets

Met de hand gesigneerd: ja

Gedateerd: '98

Afmetingen blad: 28 cm x 21 cm

Verzendkosten, aangetekend en verzekerd:

Nederland,Frankrijk,Luxemburg en Duitsland 16,40 euro

België 8 euro

Rest E.U. 32,80 euro

Gratis afhalen in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden / Hasselt) na afspraak

Combineer aankopen en betaal slechts 1 keer verzendkosten

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:24-11-2014 om 10:37
Eindtijd:30-11-2014 om 10:42
Biedingen (16)
Jjanne69
30 nov. / 10:35
€ 60
reemel
30 nov. / 10:30
€ 55
hessel1990
30 nov. / 10:30
€ 50
reemel
30 nov. / 10:30
€ 46
hessel1990
30 nov. / 09:52
€ 41
Osdorp01
29 nov. / 11:51
€ 36
hosbos
29 nov. / 11:50
€ 31
Osdorp01
29 nov. / 11:50
€ 30
hosbos
29 nov. / 01:43
€ 25
mil
29 nov. / 01:43
€ 20
mil
28 nov. / 20:12
€ 15
reemel
28 nov. / 20:12
€ 13
mil
26 nov. / 09:31
€ 11
hosbos
26 nov. / 01:17
€ 9
Jjanne69
26 nov. / 01:17
€ 7
Jjanne69
25 nov. / 15:39
€ 1