Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1907 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Ouderdom. Heeft in een zeer oud en nooit gerenoveerd huis gehangen, de spijker waar ie aan hing was nog met de hand gesmeed, aan het silhouet op het behang te zien daar de hele afgelopen eeuw gehangen. Pand is ontruimd bij overlijden van de laatste bewoner. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den dolder, Nederland |
Starttijd | 12-10-2022 om 13:03 |
Eindtijd | 18-10-2022 om 20:40 |
Objectlocatie | Den Dolder, Nederland |