Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk

Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk kopen? Bied vanaf 75!Cornelis Brandenburg - Ets: Amsterdam: Zeedijk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Jaartal1913
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen23.2 cm x 15.5 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Cornelis Brandenburg. Titel: Zeedijk. Afmetingen incl. passe-partout: H50 x b35cm. Afmetingen voorstelling: H22,2 x b15cm. Het werk is, rechts onderaan,  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. De randen, om het werk heen, zijn wat verkleurd. De kleuren zijn in werkelijkheid iets bruiniger, dit komt niet helemaal goed over op de foto

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
35 cm
50 cm
15.5 cm
23.2 cm

Starttijd:12-07-2021 om 19:54
Eindtijd:22-07-2021 om 20:03
Openingsbod€ 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland