Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Munt.

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Munt.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Munt.  kopen? Bied vanaf 1!Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Munt.  kopen? Bied vanaf 1!Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Munt.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

175 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Munt, met op de voorgrond taferelen van de bloemenmarkt.
Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 104 M.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 22 x 14 cm. Met passe-partout en lijst : 41 x 31 cm.

Ets, p.p. en lijst zijn in goede staat.

Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
================================================================

Cornelis Brandenburg is geboren in het jaar 1884 te Wormerveer.

In het jaar 1902 verhuisde hij naar Amsterdam en studeerde aan de Teekenschool voor Kunstambachten.
Als plateelschilder werkte hij bij "De Distel" in Amsterdam.
Hierna concentreerde hij zich volledig op het etsen en is de belangrijkste etser van de Amsterdamsche Grachten.
Meer dan 100 etsen van Amsterdam en hiervan heeft het Archief van Amsterdam meer dan 60 etsen.
In het jaar 1954 overleed hij in Amsterdam.

Van zijn werk is een boek verschenen met al zijn etsen.

============================================================================================

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:01-08-2016 om 19:32
Eindtijd:08-08-2016 om 20:32

Biedingen (3):

artb
2 aug. / 23:29
€ 5
WildenHartog73
2 aug. / 23:29
€ 3
artb
2 aug. / 18:32
€ 1