Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Oude Schans.

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Oude Schans.  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Oude Schans.  kopen? Bied vanaf 1!Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Oude Schans.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

175 verkochte items
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Oude Schans.
Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 003 M.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets is zuurvrij : 12 x 31 cm.
Ets is zuurvrij en in zeer goede staat.

Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.

================================================================

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:22-07-2016 om 19:52
Eindtijd:31-07-2016 om 19:52

Biedingen (8):

artb
25 jul. / 20:22
€ 30
Armando
24 jul. / 19:48
€ 25
henkepenkie
24 jul. / 19:48
€ 20
Armando
24 jul. / 19:48
€ 18
henkepenkie
24 jul. / 19:48
€ 16
Armando
23 jul. / 15:54
€ 14
Oversloot
23 jul. / 15:54
€ 12
Armando
22 jul. / 20:27
€ 1