Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Westerkerk. - Verkocht

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Westerkerk. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Westerkerk. kopen? Bied vanaf 1!Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Westerkerk. kopen? Bied vanaf 1!Cornelis Brandenburg ( 1884 - 1954 ) - ets - Westerkerk. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van de Westerkerk.
Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 131 K.

De Westerkerk vanaf de overkant van de Bloemgracht; het hoekhuis rechts is Bloemgracht 1.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 39 x 26 cm. Met zuurvrij passe-partout en lijst : 58 x 44 cm.

Ets is zuurvrij, zuurvrij p.p. en lijst zijn in goede staat.

Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
================================================================

Cornelis Brandenburg is geboren in het jaar 1884 te Wormerveer.

In het jaar 1902 verhuisde hij naar Amsterdam en studeerde aan de Teekenschool voor Kunstambachten.
Als plateelschilder werkte hij bij "De Distel" in Amsterdam.
Hierna concentreerde hij zich volledig op het etsen en is de belangrijkste etser van de Amsterdamsche Grachten.
Meer dan 100 etsen van Amsterdam en hiervan heeft het Archief van Amsterdam meer dan 60 etsen.
In het jaar 1954 overleed hij in Amsterdam.

Van zijn werk is een boek verschenen met al zijn etsen.

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:01-08-2016 om 19:37
Eindtijd:08-08-2016 om 20:37
Biedingen (9)
artb
04 aug. / 19:45
€ 31
henkepenkie
03 aug. / 14:39
€ 26
Armando
03 aug. / 14:07
€ 21
artb
03 aug. / 14:07
€ 20
artb
03 aug. / 14:07
€ 17
Armando
03 aug. / 14:07
€ 15
artb
02 aug. / 23:30
€ 5
WildenHartog73
02 aug. / 23:30
€ 3
artb
02 aug. / 18:33
€ 1