FA. (4)

Cornelis de Bruin - B8137 Heeswijk, Brabant

Cornelis de Bruin - B8137 Heeswijk, Brabant kopen? Bied vanaf 300!
Cornelis de Bruin - B8137 Heeswijk, Brabant kopen? Bied vanaf 300!Cornelis de Bruin - B8137 Heeswijk, Brabant kopen? Bied vanaf 300!Cornelis de Bruin - B8137 Heeswijk, Brabant kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Cornelis de Bruin (1870-1940)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40.5 cm x 60.5 cm (h x b)
Lijst54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
B8137, Cornelis de Bruin, Heeswijk Brabant, olieverf op doek, doekmaat 40.5 x 60.5 cm, lijstmaat 54 x 74 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, craquelures (voornamelijk in de luchtpartij). De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Cornelis de Bruin (1870-1940)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
74 cm
54 cm
60.5 cm
40.5 cm
Starttijd:05-07-2019 om 15:39
Eindtijd:13-08-2020 om 19:22
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier