Cornelis Jan Mension, ets, aapje met kever - Verkocht

Cornelis Jan Mension, ets, aapje met kever kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Jan Mension, ets, aapje met kever kopen? Bied vanaf 50!Cornelis Jan Mension, ets, aapje met kever kopen? Bied vanaf 50!
  • Cornelis Jan Mension (1882-1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Cornelis Jan Mension, Delft 1882 - 1950. Academie voor BK te Den Haag. Leerling van Hellferich. Schilder, tekenaar, etser en lithograaf. Landschappen, stadsgezichten maar vooral wilde dieren genoten zijn voorkeur. Lid 'Arti et Amicitiae'. Pulchri Studio en kunstkring Delft. Gaf les aan oa. van Arum, Cocheret, Feldmann en Hendriks. Zie: P.Scheen, Mak van Waay, Luns, Plasschaert etc.

Ets achter passe-partour in ljst zonder glas.

Signatuur in potlood: l.o..

Zichtmaat: 30,5 bij 19 cm.

Afmeting inclusief lijst: 48 bij 36 cm.

Verzendkosten zijn voor rekening van koper.

Af te halen in Amsterdam

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-06-2014 om 15:41
Eindtijd:22-06-2014 om 15:41
elinden
19 jun. / 11:55
€ 50