Cornelis van Oel, Stadsgezicht Delft, Houtsnede

Cornelis van Oel, Stadsgezicht Delft, Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Cor van Oel (1899-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Klassiek stukje Nieuwe Zakelijkheid.

Houtsnede door Cornelis van Oel, met een stadsgezicht te Delft.

Losbladig, zichtmaat 44x41, bladmaat 47x44

Gesigneerd in potlood r.b. 'CorvOel'

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de plaat 'CvO' en '30'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:16-01-2015 om 17:37
Eindtijd:23-01-2015 om 17:37
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland