Cornelis Vreedenburgh - Potlood tekening: Gezicht op het IJ

Cornelis Vreedenburgh - Potlood tekening: Gezicht op het IJ kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis Vreedenburgh - Potlood tekening: Gezicht op het IJ kopen? Bied vanaf 45!Cornelis Vreedenburgh - Potlood tekening: Gezicht op het IJ kopen? Bied vanaf 45!Cornelis Vreedenburgh - Potlood tekening: Gezicht op het IJ kopen? Bied vanaf 45!
  • Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Passe-partout32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tekening van Cornelis Vreedenburgh Nr: 92. Afmetingen incl passe-partout: H32 x b48cm. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b21.5 cm. Het werk is niet gesigneerd door de kunstenaar. Wel zit er achterop het werk een atelier stempel. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
ConditieRedelijk

Er zitten oxidatie vlekjes(foxing) op het blad.

Starttijd:29-03-2022 om 12:32
Eindtijd:10-04-2022 om 20:46
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland