Cornelis Westerbeek (jr.) - C3563 - Vennetje in het bos

Cornelis Westerbeek (jr.) - C3563 - Vennetje in het bos kopen? Bied vanaf 250!
Cornelis Westerbeek (jr.) - C3563 - Vennetje in het bos kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Westerbeek (jr.) - C3563 - Vennetje in het bos kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Westerbeek (jr.) - C3563 - Vennetje in het bos kopen? Bied vanaf 250!
  • Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 42 cm (h x b)
Lijst45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3563, C. Westerbeek jr., olieverf op doek, Vennetje in het bos, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 24,5 x 42 cm, lijstmaat: 45 x 63 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Het werk bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, met wat doffe plekjes en krasjes in de vernis. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
63 cm
45 cm
42 cm
24.5 cm
Starttijd:10-06-2022 om 13:37
Eindtijd:19-06-2022 om 21:30
Openingsbod € 250
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier