Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje - Verkocht

Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!Corry Ammerlaan - Kandelaar en kristallen schaaltje kopen? Bied vanaf 24!

Geplaatst door  Ami
FA. (7)

681 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeVaria
StijlContemporary
Afmetingen3.5 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Kandelaar van zilverkleurig metaal gesigneerd CAN met decoratierand van staande personen die elkaar bij de hand vasthouden.7 cm hoog en 11 cm doorsnede
Cristal d'Árques schaaltje met zilverkleurig metalen gelijke decoratierand 17 cm doorsnede

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(8)
Geplaatst door  Ami
FA. (7)

681 verkochte items
17
3.5
17
Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 23:14
Eindtijd:15-03-2020 om 21:59
Eerde
15 mrt. / 21:54
€ 24