Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp - Verkocht

Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!Corry Ammerlaan - Keramiek schaal en glazen schaaltje met stolp kopen? Bied vanaf 25!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen25 cm x 31 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht1400 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
De keramiek schaal is 31 cm lang, 10,5 cm hoog en 16 cm breed.
De schaal heeft met de voor Corry Ammerlaan kenmerkende figuren.
De schaal is in nieuwstaat en gesigneerd met CAN.

Het glazen schaaltje met een opstaande rand heeft de tekst - the art of living.
De diameter is 15 cm en heeft een minuscuul chipje, bijna niet te zien.
De stolp met twee kleurige mensfiguren valt in het schaaltje.
De hoogte is 8,5 cm.
 Gesigneerd met CAN.

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
31
25
20
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-02-2020 om 14:44
Eindtijd:28-06-2020 om 21:54
v00rz00n0f
28 jun. / 21:17
€ 25