Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten

Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!
Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!Corry Ammerlaan - Lot van 4 objecten kopen? Bied vanaf 50!
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen9 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
Gewicht3500 gram
GemerktGemerkt/Merksticker

Dit lot bestaat uit:
1. Glazen schaal met gewelfde rand en met bronskleurige metalen munt in het midden. Gemerkt: CAN. In goede staat met minimale gebruikssporen in het glas. Afmeting: 9 cm hoog en een doorsnede van 30 cm.

2. Glazen karaf met zware zilverkleurige metalen stop van een bol met daarop 6 figuren. Niet gemerkt. In zeer goede staat. Afmetingen: 31 cm. hoog en de onderzijde heeft een doorsnede van 13 cm.

3. 3D object met 5 figuren. Gemerkt: CAN. In zeer goede staat. Afmetingen: 10 cm. hoog, 10 cm. breed en 8 cm. diep.

4. Klein bronskleurig beeldje met 3 figuren. Onduidelijk gemerkt. In zeer goede staat. Afmetingen: 8 cm. hoog, 6 cm. breed en 4 cm. diep.

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
30
9
30
Starttijd:25-01-2023 om 16:35
Eindtijd:04-02-2023 om 21:02
Openingsbod € 50
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België