Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam

Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!
Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!Luise Kött-Gärtner - Sculptuur “ Op handen gedragen “ . zeldzaam kopen? Bied vanaf 99!
  • Luise Kött-Gärtner (1953)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2000
Techniek Verbronsd
Afmetingen 25 x 8 x 26 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en liefdevol sculptuur van twee mensfiguren die elkaar letterlijk op handen dragen, staande op een schitterende wit stenen schaal.
Het betreft een zeldzaam exemplaar in kleine oplage vervaardigd
Kunstenares: Luise Kott - Gartner
Titel: “ Op handen gedragen “
Materiaal: verbronsd sculptuur op stenen schaal
Het beeld verkeert in zeer goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00
Naar Nederland € 11,00