Jan Montyn - Cry for existance - Verkocht

Jan Montyn - Cry for existance kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan Montyn - Cry for existance kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Cry for existance kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Cry for existance kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - Cry for existance kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/7
Vroeg werk in twee kleuren van Jan Montyn. Oplage 2/7 eigen druk.
Op de ets staat geen titel geschreven, maar het is "Cry for existance" (opgezocht op janmontyncollection.com)
De ets is ingelijst geweest, aan de achterzijde nog stukjes papieren tape. Smalle onder en bovenrand, in onderrand klein scheurtje.
Wel erg fraai, zal ingelijst prachtig staan.
ConditieRedelijk

smalle onder en bovenrand, aan achterzijde stukjes papiertape (zie foto's)

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  emfo
FA. (6)

Lid sinds 2018
93 verkochte items
49 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:25-11-2019 om 18:53
Eindtijd:08-12-2019 om 22:02
Wilmavink1952
08 dec. / 21:56
€ 100