Crystal Maastricht zeldzame grote kristallen bloemenvaas 20e eeuw - Verkocht

Crystal Maastricht zeldzame grote kristallen bloemenvaas 20e eeuw kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Crystal Maastricht zeldzame grote kristallen bloemenvaas 20e eeuw kopen? Bied vanaf 25!Crystal Maastricht zeldzame grote kristallen bloemenvaas 20e eeuw kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Crystal Maastricht grote kristallen mond geblazen zware bloemen vaas 20e eeuw

gemerkt ,et sticker

in perfecte conditie afmeting hoogte 25 cm omtrek 57 cm

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:12-04-2014 om 23:56
Eindtijd:17-04-2014 om 23:56
Biedingen (3)
SR59
15 apr. / 16:28
€ 35
bernd
15 apr. / 16:28
€ 30
SR59
14 apr. / 22:22
€ 25