Emilio Kruithof - Cupid's trick - Verkocht

Emilio Kruithof - Cupid's trick kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 380,00

Emilio Kruithof - Cupid's trick kopen? Bied vanaf 300!Emilio Kruithof - Cupid's trick kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  PeterOi
FA. (1)

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Emilio Kruithof (1969)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeschaft bij Jaski Gallery

Emilio Kruithof (1969)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  PeterOi
FA. (1)

Lid sinds 2019
1 verkochte items
48 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 380,00
Starttijd:28-11-2019 om 15:43
Eindtijd:08-12-2019 om 23:03
Biedingen (4)
Nanouk
08 dec. / 22:58
€ 380
vino83
08 dec. / 22:58
€ 360
Nanouk
08 dec. / 22:58
€ 352
vino83
04 dec. / 16:55
€ 300